Bu formu göndermeden önce Gizlilik Politikası'nı okuduğunuzu ve kişisel verilerinizin sizinle iletişim kurulması için kullanılmasını kabul ediyor musunuz?

   

  Kabul ediyorum

   

  Randevu Alın

  Formu doldurarak randevu talebi yapabilirsiniz. Sizleri en kısa sürede arayarak, randevu tarihinizi teyit ediyor olacağız.

  Dilerseniz randevu almak için bizi arayabilirsiniz:
  (0312) 447 12 03
  (0532) 557 12 03

  Dilerseniz randevu almak için e-posta gönderebilirsiniz:
  gurdil@gmail.com

  Uyku Problemleri Konusunda Danışmanlık

  Doktor: Dr. Gökce Gürdil Brinici

  Seans Süresi: 50 dakika

  Çağımızda birçok kişi uyku problemleriyle yüz yüze gelmektedir. Bazı kişiler bir türlü uykuya dalamamaktan, bazıları gece boyu sık sık kabuslarla uyanmaktan, bazıları da erkenden uyanıp yeniden uykuya dalamamaktan yakınmaktadırlar. Bu gibi durumlar genellikle kişinin çözümleyemediği stres etkenlerinden kaynaklanmaktadır. Kişinin çözmesi gereken bir problemi, karşılanmadan kalmış olan bir ihtiyacı, ifade edilmemiş duyguları veya gelecekle ilgili kaygıları olduğunda rahatça uykuya geçememesi çok doğaldır.

  Bunun tersi olarak bazı insanlar da aşırı uyumaktan yakınmaktadır. Bu durum kişinin henüz fark etmeye hazır olmadığı ihtiyaçlarını veya almaya hazır olmadığı sorumluluklarını hissetmekten kaçmanın bir yolu olabilir. Görüldüğü gibi uyku problemleri kişinin önemli psikolojik ihtiyaçları hakkında mesajlar taşıyor olabilir.

  Danışmanlık sürecinde bireyin uyku problemlerine kaynaklık eden psikolojik ihtiyaçlarının anlaşılması ve çözümlenmesi konusunda destek sağlanması hedeflenmektedir.

  Anka Danışmanlık
  Dr. Gökce Gürdil Birinci | Klinik Psikolog

  Adres:
  Kazım Özalp Mahallesi
  Reşit Galip Caddesi
  Rabat Sokak No: 1/2
  GOP Çankaya ANKARA

  E-posta:
  gurdil@gmail.com

  Telefon:
  (0312) 447 12 03
  (0532) 557 12 03