Bu formu göndermeden önce Gizlilik Politikası'nı okuduğunuzu ve kişisel verilerinizin sizinle iletişim kurulması için kullanılmasını kabul ediyor musunuz?

Kabul ediyorum

 

Randevu Alın

Formu doldurarak randevu talebi yapabilirsiniz. Sizleri en kısa sürede arayarak, randevu tarihinizi teyit ediyor olacağız.

Dilerseniz randevu almak için bizi arayabilirsiniz:
(0312) 447 12 03
(0532) 557 12 03

Dilerseniz randevu almak için e-posta gönderebilirsiniz:
gurdil@gmail.com

Uyku Problemleri Konusunda Danışmanlık

Doktor: Dr. Gökce Gürdil Brinici

Seans Süresi: 50 dakika

Çağımızda birçok kişi uyku problemleriyle yüz yüze gelmektedir. Bazı kişiler bir türlü uykuya dalamamaktan, bazıları gece boyu sık sık kabuslarla uyanmaktan, bazıları da erkenden uyanıp yeniden uykuya dalamamaktan yakınmaktadırlar. Bu gibi durumlar genellikle kişinin çözümleyemediği stres etkenlerinden kaynaklanmaktadır. Kişinin çözmesi gereken bir problemi, karşılanmadan kalmış olan bir ihtiyacı, ifade edilmemiş duyguları veya gelecekle ilgili kaygıları olduğunda rahatça uykuya geçememesi çok doğaldır.

Bunun tersi olarak bazı insanlar da aşırı uyumaktan yakınmaktadır. Bu durum kişinin henüz fark etmeye hazır olmadığı ihtiyaçlarını veya almaya hazır olmadığı sorumluluklarını hissetmekten kaçmanın bir yolu olabilir. Görüldüğü gibi uyku problemleri kişinin önemli psikolojik ihtiyaçları hakkında mesajlar taşıyor olabilir.

Danışmanlık sürecinde bireyin uyku problemlerine kaynaklık eden psikolojik ihtiyaçlarının anlaşılması ve çözümlenmesi konusunda destek sağlanması hedeflenmektedir.

Anka Danışmanlık
Dr. Gökce Gürdil Birinci | Klinik Psikolog

Adres:
Kazım Özalp Mahallesi
Reşit Galip Caddesi
Rabat Sokak No: 1/2
GOP Çankaya ANKARA

E-posta:
gurdil@gmail.com

Telefon:
(0312) 447 12 03
(0532) 557 12 03