Bu formu göndermeden önce Gizlilik Politikası'nı okuduğunuzu ve kişisel verilerinizin sizinle iletişim kurulması için kullanılmasını kabul ediyor musunuz?

   

  Kabul ediyorum

   

  Randevu Alın

  Formu doldurarak randevu talebi yapabilirsiniz. Sizleri en kısa sürede arayarak, randevu tarihinizi teyit ediyor olacağız.

  Dilerseniz randevu almak için bizi arayabilirsiniz:
  (0312) 447 12 03
  (0532) 557 12 03

  Dilerseniz randevu almak için e-posta gönderebilirsiniz:
  gurdil@gmail.com

  Sorularınız mı var?

  Görüşmeler

  Doktor: Dr. Gökce Gürdil Brinici

  Seans Süresi: 50 dakika

  Adres: Rabat Sokak No: 1/2, G.O.P, Ankara

  Sağlığınız bizim için önemli!
  Anka Danışmanlık olarak, COVID-19 salgını ile ilgili gelişmeleri yakından takip ediyor ve gerekli önlemleri almanın yanında, Sağlık Bakanlığı tarafından çıkarılan tüm yönetmelikleri yerine getiriyoruz. Merkezimizde, sağlığınızı güvence altına almak için her türlü önlem alınmaktadır.

  Haftada bir kez 50 dakikalık seanslar şeklinde yürütülen görüşmelerin içeriği danışanın ihtiyaçlarına göre biçimlenmektedir. Genellikle ilk birkaç görüşme danışanın tanınmasına ve başvuru amaçlarının ayrıntılı bir şekilde anlaşılmasına ayrılmaktadır. Bundan sonraki süreç ihtiyaçlar doğrultusunda beraberce şekillendirilmektedir. Süreçten en yüksek verimin sağlanabilmesi için görüşmelerin düzenli olarak yürütülmesinde yarar görülmektedir. Danışanların gereksinim duydukları görüşme sayısı kişiden kişiye değişmekte ve süreç devam ettikçe netlik kazanmaktadır.

  Görüşmeler Türk Psikologlar Derneği tarafından kabul edilen Etik Yönetmeliğe uygun biçimde yürütülmektedir. Danışan alacağı hizmetle ilgili merak ettiği her türlü soruya açık bir şekilde cevap alma hakkına sahiptir. Süreç içerisinde yapılması planlanan herhangi bir müdahale danışanın onayı olmadan gerçekleştirilmez. Görüşmeler gizlilik ilkesi çerçevesinde gerçekleştirilmektedir.

  Yasal yükümlülüklerin geçerli olduğu durumlar dışında, danışana ait herhangi bir bilgi kesinlikle üçüncü kişi ya da kurumlarla paylaşılmaz.

  Randevu Tarihi Almak

  Danışanlar Randevu Al butonuna tıklayınca karşılarına gelen formu doldurarak, (0312) 447 12 03 ve (0532) 557 12 03 numaralı telefonları arayarak veya gurdil@gmail.com adresine e-posta göndererek randevu alabilirler.

  Ek Bilgiler

  Görüşmelerin tam saatinde başlayıp bitirilmesine özen gösterilir. Merkezimize bağlı nedenlerle geç başlayan görüşmeler gecikme süresi kadar uzatılır. Danışana bağlı nedenlerle geç başlayan görüşmeler ise normal saatinde bitirilir. Randevuya 24 saatten az bir zaman kala iptal edilen görüşmeler ücrete tabidir.