Bu formu göndermeden önce Gizlilik Politikası'nı okuduğunuzu ve kişisel verilerinizin sizinle iletişim kurulması için kullanılmasını kabul ediyor musunuz?

   

  Kabul ediyorum

   

  Randevu Alın

  Formu doldurarak randevu talebi yapabilirsiniz. Sizleri en kısa sürede arayarak, randevu tarihinizi teyit ediyor olacağız.

  Dilerseniz randevu almak için bizi arayabilirsiniz:
  (0312) 447 12 03
  (0532) 557 12 03

  Dilerseniz randevu almak için e-posta gönderebilirsiniz:
  gurdil@gmail.com

  Kişisel Gelişimi ve Farkındalığı Destekleme Konusunda Danışmanlık

  Doktor: Dr. Gökce Gürdil Brinici

  Seans Süresi: 50 dakika

  Bireylerin psikoterapi sürecinden yararlanmaları için mutlaka psikolojik bir rahatsızlık yaşamaları gerekmez. Büyüme süreci doğumdan ölüme kadar devam ettiğinden kişisel gelişim de sürekli ve sürekli devam eder.

  Birey çevresiyle kurduğu her yeni temasta çevresinden yeni uyaranlar alır, bunların kendisine uygun olanlarını kabul edip özümser, uymayanları ise reddeder. Her iki durumda da birey önceki haline göre büyür, değişir ve gelişir. Sağlıklı birey bu temaslarda hem kendi istek, tercih ve ihtiyaçlarının hem de çevrenin koşullarının farkındadır ve buna göre kendini ve çevreyi ayarlar.

  Bu açıdan bakıldığında kendilik farkındalığının bir kere gelişip tamamlanmış olan sabit bir yapı olmadığı, an ve an kurulan yeni temaslarla sürekli değişen dinamik bir süreç olduğu görülmektedir. Dolayısıyla kendilik farkındalığı kurulan her yeni temasta gelişime açık bir kapasite olduğundan danışmanlık sürecinde üzerinde çalışılarak geliştirilebilecek bir alandır. Yaşam hiçbir zaman sabit değildir. Her an ortaya çıkan yeni ihtiyaçlar birey için gerilim yaratır ve bu gerilim bireyi ihtiyaçlarını karşılamaya, büyüyüp bütünleşmeye sevk eder. Bu gerilimlerin fark edilmesinin ve ihtiyaçlar doğrultusunda harekete geçilmesinin önündeki engeller her zaman için keşfedilmeye açıktır.

  Danışmanlık süreci bireyin her an kendisinin farkında olarak çevreyle uyumlu temaslar kurması ve ihtiyaçlarını uygun şekilde karşılayarak büyüyüp gelişmesi doğrultusunda önemli katkılar sağlamaktadır.

  Anka Danışmanlık
  Dr. Gökce Gürdil Birinci | Klinik Psikolog

  Adres:
  Kazım Özalp Mahallesi
  Reşit Galip Caddesi
  Rabat Sokak No: 1/2
  GOP Çankaya ANKARA

  E-posta:
  gurdil@gmail.com

  Telefon:
  (0312) 447 12 03
  (0532) 557 12 03