Bu formu göndermeden önce Gizlilik Politikası'nı okuduğunuzu ve kişisel verilerinizin sizinle iletişim kurulması için kullanılmasını kabul ediyor musunuz?

   

  Kabul ediyorum

   

  Randevu Alın

  Formu doldurarak randevu talebi yapabilirsiniz. Sizleri en kısa sürede arayarak, randevu tarihinizi teyit ediyor olacağız.

  Dilerseniz randevu almak için bizi arayabilirsiniz:
  (0312) 447 12 03
  (0532) 557 12 03

  Dilerseniz randevu almak için e-posta gönderebilirsiniz:
  gurdil@gmail.com

  Psikolojik Sıkıntılara Bağlı Bedensel Rahatsızlıklar Konusunda Danışmanlık

  Doktor: Dr. Gökce Gürdil Brinici

  Seans Süresi: 50 dakika

  İnsan duyguları, düşünceleri, bedeni ve çevresiyle bir bütündür. Bu bütünün herhangi bir parçasında olan değişimler diğer parçaları da etkiler. Yani psikolojik yaşantılarla bedensel yaşantılar birbirinden bağımsız değildir.

  Kişi duyguları, düşünceleri ve davranışları arasında bir uyumsuzluk olduğunda o anki ihtiyaçlarını tam ve en iyi şekilde karşılayamaz. Uzun süre boyunca karşılanmadan kalan ihtiyaçlar ise kendilerini bedensel yollarla gösterebilir. Kronik ağrılar, bedensel kasılma ve gerginlikler, sindirim sistemi problemleri, kas ve iskelet sistemi problemleri, kalp-damar rahatsızlıkları, nefes problemleri, deri rahatsızlıkları gibi pek çok bedensel problem bireyin psikolojik durumundan önemli ölçüde etkilenmektedir.

  Danışmanlık süreci, psikolojik sıkıntıların beden üzerindeki etkilerinin anlaşılması ve bu etkilerin en aza indirilmesi konusunda bireye yardımcı olabilir.

  Anka Danışmanlık
  Dr. Gökce Gürdil Birinci | Klinik Psikolog

  Adres:
  Kazım Özalp Mahallesi
  Reşit Galip Caddesi
  Rabat Sokak No: 1/2
  GOP Çankaya ANKARA

  E-posta:
  gurdil@gmail.com

  Telefon:
  (0312) 447 12 03
  (0532) 557 12 03