Bu formu göndermeden önce Gizlilik Politikası'nı okuduğunuzu ve kişisel verilerinizin sizinle iletişim kurulması için kullanılmasını kabul ediyor musunuz?

   

  Kabul ediyorum

   

  Randevu Alın

  Formu doldurarak randevu talebi yapabilirsiniz. Sizleri en kısa sürede arayarak, randevu tarihinizi teyit ediyor olacağız.

  Dilerseniz randevu almak için bizi arayabilirsiniz:
  (0312) 447 12 03
  (0532) 557 12 03

  Dilerseniz randevu almak için e-posta gönderebilirsiniz:
  gurdil@gmail.com

  Sorularınız mı var?

  İletişime Geçin

  Dr. Gökce Gürdil Birinci

  Klinik Psikolog – Psikoterapist

  Dr. Gökce Gürdil Birinci ilkokul, ortaokul ve lise öğrenimini ODTÜ Koleji‘nde tamamlamasının ardından, 2005 yılında Ankara Üniversitesi Psikoloji Bölümü‘nü birincilikle bitirerek lisans derecesini almıştır. 2007 yılında Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programını tamamlayarak uzmanlık derecesini, 2014 yılında Ankara Üniversitesi Psikoloji Bölümü Klinik Psikoloji Doktora Programını tamamlayarak doktora derecesini almıştır. Geştalt Terapi Derneği bünyesinde Prof Dr. Ceylan Daş tarafından verilen Geştalt terapi eğitiminin 600 saatlik kuramsal ve uygulamalı bölümünü 2014 yılında başarıyla tamamlamıştır. 2016 yılında Avrupa Psikoloğu Sertifikasını (EuroPsy – European Certificate in Psychology) almaya hak kazanmıştır.

  Eğitim ve meslek hayatı boyunca öğrenci topluluğu başkanlığı, çeşitli kongre ve sempozyumların düzenleme kurulu üyeliği, acil servis çalışanlarına yönelik psikososyal destek hizmetleri gibi gönüllü çalışmalarda bulunmuştur. 2007-2008 yılları arasında Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümü‘nde öğretim görevlisi olarak çalışmıştır. 2010-2013 yılları arasında Bilkent Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Gelişim Merkezi‘nde klinik psikolog olarak görev yapmıştır. Nisan 2013’ten beri özel olarak çalışmaktadır. Ağustos 2014’te Anka Danışmanlık Merkezi’ni kurmuştur ve halen burada danışanlarına hizmet vermektedir. Ayrıca Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Psikoloji Bölümü‘nde dersler vermiş ve 2019 yılı itibariyle Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde Dr. Öğretim Üyesi olarak göreve başlamıştır. Türk Psikologlar Derneği‘ne üye olan Dr. Gökce Gürdil Birinci, aynı zamanda Geştalt Terapi Derneği‘nin yönetim kurulunda yer almaktadır.

  Ayrıntılı Özgeçmiş

  Ayrıntılı özgeçmişi indirmek için aşağıda bulunan indirme butonuna basınız.

  Dosya Boyutu: 32kb.

  Özgeçmişi Görüntüle

  Avrupa Psikoloğu Sertifikası - EuroPsy

  Sertifikayı görüntülemek için aşağıda bulunan butona basınız.

  Dosya Boyutu: 32kb.

  Sertifikayı Görüntüle