Dr. Gökçe Gürdil Birinci

Görüşmeler

Haftada bir kez 50 dakikalık seanslar şeklinde yürütülen görüşmelerin içeriği danışanın ihtiyaçlarına göre biçimlenmektedir. Genellikle ilk birkaç görüşme danışanın tanınmasına ve başvuru amaçlarının ayrıntılı bir şekilde anlaşılmasına ayrılmaktadır. Bundan sonraki süreç ihtiyaçlar doğrultusunda beraberce şekillendirilmektedir. Süreçten en yüksek verimin sağlanabilmesi için görüşmelerin düzenli olarak yürütülmesinde yarar görülmektedir. Danışanların gereksinim duydukları görüşme sayısı kişiden kişiye değişmekte ve süreç devam ettikçe netlik kazanmaktadır.

Görüşmeler Türk Psikologlar Derneği tarafından kabul edilen Etik Yönetmeliğe uygun biçimde yürütülmektedir. Danışan alacağı hizmetle ilgili merak ettiği her türlü soruya açık bir şekilde cevap alma hakkına sahiptir. Süreç içerisinde yapılması planlanan herhangi bir müdahale danışanın onayı olmadan gerçekleştirilmez. Görüşmeler gizlilik ilkesi çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Yasal yükümlülüklerin geçerli olduğu durumlar dışında, danışana ait herhangi bir bilgi kesinlikle üçüncü kişi ya da kurumlarla paylaşılamaz.

Danışanlar (0312) 447 12 03 veya (0532) 557 12 03 numaralı telefonları arayarak veya gurdil@gmail.com adresine e-posta göndererek randevu alabilirler. Görüşmelerin tam saatinde başlayıp bitirilmesine özen gösterilir. Merkezimize bağlı nedenlerle geç başlayan görüşmeler gecikme süresi kadar uzatılır. Danışana bağlı nedenlerle geç başlayan görüşmeler ise normal saatinde bitirilir. Randevuya 24 saatten az bir zaman kala iptal edilen görüşmeler ücrete tabidir.

Görüşmelerin işleyişine ve danışan haklarına dair sorularınız için lütfen bize ulaşın.

Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi Hacettepe Üniversitesi Türk Psikologları Derneği Ankara Üniversitesi Avita Gestalt Terapi Derneği Leap Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ODTÜ Geliştirme Vakfı Okulları

Dr. Gökce Gürdil Birinci | Klinik Psikolog | Anka Danışmanlık